BauderTEC KSO
COD:N/A
Membrană autoadezivă la rece cu bitum elastomer
Date tehnice:
| Descriere | membrană autoadezivă la rece cu bitum elastomer |
| Prelucrare | autoadeziv la rece |
| Partea superioară | ardezie |
| Partea inferioară |
folie detaşabilă, masă bituminoasă autoadezivă la rece |
| Armătura | ţesătură cu fibre de sticlă |
| Lungime | 5 m |
| Lăţime | 1 m |
| Grosime | 4,2 mm |
| Tipul utilizării | DO/E1 PYE KTG KSP 4 |
| Număr utilizării |
1603 2000 (ardezie naturală) |



