Baukubit K5K
COD:N/A
Membrană termosudabilă de top cu bitum elastomer
Date tehnice:
| Descriere | membrană termosudabilă de top cu bitum elastomer |
| Prelucrare | sudare cu flacără |
| Partea superioară | ardezie |
| Partea inferioară | folie termofuzibilă |
| Armătura | voal poliesteric 250 g/m2 |
| Lungime | 5 m |
| Lăţime | 1 m |
| Grosime | 5,2 mm |
| Flexibilitatea la rece | -36 |
|
Rezistenţa max. la tracţiune |
1000 N/50 mm |
| Alungire | 45 % |
| Tipul utilizării | DO/E1 PYE PV 200 S5 |
| Număr articol |
1718 0000 (negru granit) 1719 0000 (maro) 1721 2000 (ardezie naturală) 1722 0000 (ardezie roşie) |

