BauderSMARAGD
COD:N/A
Membrană termosudabilă cu bitum polimer rezistentă la străpungerea rădăcinilor cu o armătură de poliester compozit rezistentă la tensiuni mecanice extreme în asociaÈ›ie cu o reÈ›etă de bitum de calitate superioară.
Date tehnice:
| Descriere |
membrană termosudabilă de top cu bitum polimer È™i protecÈ›ie integrată împotriva străpungerii |
| Prelucrare | sudare cu flacără |
| Partea superioară | ardezie |
| Partea inferioară | folie termofuzibilă |
| Armătură | poliester compozit 300 g/m2 |
| Lungime | 5 m |
| Lățime | 1 m |
| Grosime | 5,2 mm |
| Flexibilitatea la rece | -25 partea superioară -40 partea inferioară |
| Stabilitatea la cald | +150 partea superioară +120 partea inferioară |
|
Rezistența max. la tracțiune |
1450 N/50 mm |
| Alungire |
30 % |
| Tipul utilizării | DO/E1 PYE KTP 300 S5 |
| Număr articol | 1715 0000 (albverzui) |



