Tablă cutată T12 Lucios
COD:N/A
Descriere produs
Tabla cutata T12 este produsă din tablă din oțel, zincată pe ambele parți și protejată cu poliester.
Se folosește la compartimentarea spaţiilor de producţie, de ź depozitare, agrozootehnice, delimitarea spaţiilor construcţiilor deschise acoperite (şoproane,depozite, terase, adăposturi de vară pentru animale,placarea în scop decorativ a plafoanelor interioare şi exterioare, a gardurilor, anexelor gospodărești etc.
Specificații de producție
- tabla cutata BILKA T12 este produsă cu o grosime nominală între 0,3 - 0,5 mm
- lungimea standard a modulelor este cuprinsă între 0,500 m și 13,5 m. Executarea modulelor cu lungimi diferite de cele standard se va face dupa consultarea prealabila a consultantului tehnic BILKA
- tabla cutată este profilată din două variante de materie primă: cu lățime de 1250 mm și cu lățime de 1000 mm
- 31 variante coloristice

1 - Lățime totală 2 - Lățime utila
Caracteristici tehnice
| Material | Tablă din oțel, zincată pe ambele parți protejată cu poliester |
| Grosime nominală | 0,3 - 0,5 mm |
| Lățime totală | 1140 mm | 910 mm |
|
Lățime utilă de acoperire |
1080 mm | 860 mm |
| Înălțimea cutei | 12 mm |
| Greutatea pe suprafață | 2 - 7 kg/mp |
| Garanție finisaj lucios | 10 ani garanție pentru caracteristicile de culoare și coroziune |
| Garanție finisaj mat + Wood | 15 ani garanție pentru caracteristicile de culoare și coroziune |
| Garanție finisaj GrandeMat | 30 ani garanție pentru caracteristicile de culoare și coroziune |
| Durata de viață | 60 de ani rezistență la variațiile de temperatură |















