BauderTHERMOPLAN T TL
COD:N/A
O membrană de acoperiş din material plastic fără armătură cu grosime de 1,5mm. Ea este foarte flexibilă şi de aceea completează sistemul BauderTHERMOPLAN T 15 / 18 / 20 fiind folosită pentru realizarea detalilor.
Date tehnice:
| BauderTHERMOPLAN | T TL |
| Material | FPO-PP |
| Culoare | alb perlat (gri argintiu) |
| Armătură |
fibre sintetice |
| Lungime | 10 m |
| Lăţime | 0,5 / 1,5 m |
| Grosime | 1,5 mm |
| Formă livrare | rolă |
| Număr articol | lăţime 0,5 m: 6600 0050 lăţime 1,5 m: 6600 0150 |

