BauderTHERM SL 500
COD:N/A
Membrană de top pentru renovări, într-un singur strat
Date tehnice:
| Descriere | membrană de top pentru renovări, într-un singur strat |
| Prelucrare | sudare rapidă cu flacără |
| Partea superioară | ardezie |
| Partea inferioară |
folie termofuzibilă, benzi termice |
| Armătura | voal poliesteric 250 g/m² |
| Lungime | 5 m |
| Lăţime | 1 m |
| Grosime | 5,2 mm |
| Rezistenţa max. la tracţiune |
1000 N/50 mm |
| Alungire | 45 % |
| Tipul utilizării | DO/E1 PYE KTG 5 |
| Număr articol |
1635 2000 (ardezie naturală) |



